Wsparcie dla startupów

Od początku istnienia Fundacja Netcamp wspiera rozwój startupów i promuje przedsiębiorczość technologiczną.

Lepsza edukacja IT

Uważamy, że ważna jest edukacja IT od najmłodszych lat. Współpracujemy też z uczelniami, aby przyczynić się do wzrostu liczby programistów na rynku oraz przedsiębiorczości studentów.

Dzielenie się wiedzą

Przez ponad 7 lat zorganizowaliśmy kilkadziesiąt branżowych spotkań oraz jesteśmy partnerem wielu wydarzeń. Spotkania Netcamp co 2 miesiące gromadzą branżę IT w Szczecinie.

Współpraca i integracja branży

Fundacja Netcamp stworzyła największą społeczność IT w regionie. Posiadamy know-how i kontakty do wielu osób otwartych na współpracę.

PROJEKTY FUNDACJI

"Energetyczna impreza o dużym zasięgu - zarówno poprzez szerokie audytorium na samym wydarzeniach, jak i w kanałach social media. Pomaga zbudować relację z przedsiębiorczymi ludźmi z regionu."

Michał Brański, założyciel o2.pl/Wiceprezes Grupa WP

"Szczeciński Netcamp to bardzo sympatyczna impreza. Tworzy ją grono kompetentnych zapaleńców. Myślę, że dzięki takim działaniom polski Internet rozwija się w dużym tempie. Popieram!"

Jarosław Sobolewski, Dyrektor Generalny IAB Polska

"Netcamp to nie tylko prezentacje ale przede wszystkim nowe kontakty i ciekawe dyskusje z ludźmi z branży internetowej. Warto brać udział w takich spotkaniach"

Rafał Agnieszczak, prezes Fotka.pl

"Netcamp jest idealnym przykładem dobrej, oddolnej inicjatywy środowiska IT. Dzięki dobrze dobranej tematyce prezetnacji i luźnej atmosferze pozwala pracownikom i firmom z branży nawiązywać kontakty, wymieniać się swoimi doświadczeniami. W chwili obecnej, każda szanująca się instytucja związana z IT w naszym regionie powinna brać w nim udział."

Łukasz Marek Sielski - Architekt Aplikacji, WAYN

"Szczeciński Netcamp dzięki profesjonalnemu podejściu organizatorów, dobrej frekwencji oraz atmosferze sprzyjającej ciekawym dyskusjom, zdecydowanie wyróżnia się wśród podobnych imprez"

Zbigniew Krzewiński, Speedup VC Group

"Nieco mniej formalny charakter netcampa, ułatwia nawiązywanie znajomości, które z prywatnych rozmów w przerwie między prezentacjami, często mają szanse przejść w przyszłości w ciekawe inicjatywy czy projekty, w tym także biznesowe - a to chyba jedna z większych wartości tych spotkań."

Stefan Jurczyk, założyciel home.pl

Największe wyróżnienia

awards
Fundacja Netcamp reprezentowała Polskę w finale konkursu Europejskie Nagrody Przedsiębiorczości. Zostaliśmy wybrani przez Ministerstwo Gospodarki w krajowych eliminacjach i walczyliśmy o tytuł na arenie europejskiej.

Otrzymaliśmy też prestiżową nagrodę Aulera za aktywne działanie na rzecz przedsiębiorczości technologicznej w Polsce.

„Nominacja do Europejskich Nagród Przedsiębiorczości za działania sprzyjające rozwojowi startupów oraz promocję potencjału innowacyjnego technologii ICT i e-biznesu”, Waldemar Pawlak, Minister Gospodarki, 2007 – 2012.

ZOBACZ ARTYKUŁ NA STRONIE

• TPTP
  • klaster.itklaster.it
  • UMUM
  • WIZUTWIZUT
  • malujdamalujda
  • aegisaegis
  • inkubatory kulturyinkubatory kultury
  • bussines linkbussines link
  • aipaip
Robert Król / Prezes Fundacji

Odpowiada w szczególności za Badanie Programistów, kierunki działań i kontakty ze strategicznymi partnerami.
Maciej Jankowski / Fundator / Wiceprezes

Pomysłodawca i organizator Spotkań Netcamp. Wspiera startupy organizując Nethack i Startup Weekend. Promuje idee które zmieniają świat na TEDxSzczecin.
Sebastian Szczepański / Członek Zarządu

Odpowiada w szczególności za projekt „Cyfrowi Wynalazcy” oraz sprawuje opiekę nad finansami organizacji.
Wolontariusze</p>
<p>

Wolontariusze

Interesują Cię startupy? Chcesz działać na rzecz społeczności technologicznej? Dołącz do grona wolontariuszy! Pisz: kontakt [na] netcamp.pl

lat pracy

Zrealizowanych projektów

Inspirujących spotkań

Zadowolonych uczestników

fundacja_care
Działania Fundacji Netcamp realizowane są dzięki dotacjom z Urzędu Miasta Szczecin oraz innych instytucji publicznych. To co robimy nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów, a także darowizn przekazywanych przez firmy i osoby prywatne. Każde dodatkowe fundusze powodują, że działania realizowane są na wyższym poziomie i w jeszcze większej skali!

Jeżeli doceniasz naszą działalność i wartości, jakie dajemy uczestnikom, zostań sponsorem Spotkań Netcamp lub przekaż nam darowiznę. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać nowe projekty, a inspirujące spotkania IT będą jeszcze lepsze!

Dane do przelewu:
Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „Netcamp”
ul. Niemierzyńska 17a, 71-441 Szczecin

Bank: Alior Bank

Numer konta: 43 2490 0005 0000 4530 4948 0851

Tytułem: Darowizna na cele statutowe.

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej "Netcamp"
ul. Niemierzyńska 17a
kontakt@netcamp.pl